Sorry, no content related to "33" was found

Please try to change other keywords or reach out to us via the help button

OBJEDNÁVKY A DODÁNÍ
OBJEDNÁVKY A DODÁNÍ
KDE JE MŮJ BALÍČEK?
Chcete-li zkontrolovat stav své objednávky, jednoduše klikněte na odkaz: https://bigbanana.cz/pages/stav-objednavky a zadejte svou e-mailovou adresu a číslo objednávky (#06....).-    Po zadání objednávky bylo na vaši e-mailovou adresu odesláno potvrzení o nákupu s číslem objednávky. Toto číslo objednávky a e-mailovou adresou zadejte do výše uvedeného formuláře, kde můžete zkontrolovat stav své objednávky.-    Při předání zásilky doručovateli se v systému zobrazí sledovací číslo a odkaz na sledování zásilek přímo u doručovací služby. Kliknutím na tlačítko se otevře stránka, kde můžete zásilku sledovat až do doručení. Umístění sledovacího čísla a tlačítka s odkazem na doručovací službu je vidět na příkladu níže.
NOVÁ OBJEDNÁVKA
Objednávku můžete odeslat zasláním zprávy na e-mailovou adresu info@bigbanana.cz, ve které uvedete následující údaje:- Jméno a příjmení:- Doručovací adresa (PSČ / město / ulice / číslo domu): - Číslo mobilního telefonu (pro doručovací službu):- E-mailová adresa příjemce (pro doručovací službu):- Přepište NÁZEV PRODUKTU uvedený na webu (barva / číslo / velikost):
NEOBDRŽEL JSEM VŠECHNY OBJEDNANÉ POLOŽKY NEBO OBDRŽEL JSEM NESPRÁVNÉ POLOŽKY
Pokud jste neobdrželi všechny položky, které jste si objednali, nebo jste obdrželi nesprávné položky, informujte nás, jakmile balíček obdržíte. Zašlete nám e-mail na info@bigbanana.cz s informacemi o chybějících/nesprávných produktech spolu s číslem objednávky. Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a vaší stížností se budeme věnovat přednostně.
You have successfully subscribed!
This email has been registered