Nejčastější otázky a odpovědi

 

Kolik stojí poštovné?
Náklady na dopravu zboží činí 79 Kč, s výjimkou produktů, u nichž je výslovně uvedeno, že je doprava zdarma.

 

Kdy mi doručíte zásilku?
Všechny zásilky jsou dodávány prostřednictvím kurýrní služby GLS. Objednávky potvrzené ve všední dny do 14:00 jsou odeslány ve stejný den. Dodací lhůta je 3 dny. Pokud nejste k dispozici v času dodání kurýrem, můžete na základě obdrženého oznámení zavolat kurýrovi a dohodnout se na přesném času opakovaného dodání. Zásilka může být také doručena do práce, do školy/fakultu, ... Zásilka na vás bude čekat 1 týden, po této době se nám vrátí. V případě, že vybraný produkt není na skladě, vás budeme informovat e-mailem.

 

Jak mohu zaplatit produkty?
Na BigBanana.cz nabízíme různé platební metody. Objednávku můžete platit doručovateli, při doručování na dobírku, dále také převodem na náš účet nebo přes Paypal. Další informace o způsobu platby naleznete zde.

 

Jsou moje osobní údaje v bezpečí?
Jsme si vědomi, že bezpečnost návštěvníků a zákazníků v našem on-line obchodě je na prvním místě. Proto zaručujeme 100% bezpečnost a ochranu vašich osobních údajů podle zákona o ochraně osobních údajů. Další informace o bezpečnosti najdete zde.

 

Jak mohu použít propagační kód?
Zadejte propagační kód na konci objednávky v okně "Propagační kód" pro tento účel. Po zadání kódu klikněte na tlačítko PŘIDAT a částka se automaticky sníží o hodnotu propagačního kódu.

Tip: Kód "PRVNI" vám poskytne 5% slevu :)

 

Jak mohu zboží vrátit?
Podle zákona máte právo na odstoupení od smlouvy a vrácení zboží v době 14 dní od obdržení zásilky. Pro více informací klikněte na stránce níže na odkaz Reklamace a vrácení zboží.

 

You have successfully subscribed!
This email has been registered