REKLAMACE DORUČENÉHO PRODUKTU

Pokud byl váš produkt poškozen během přepravy, nefunguje nebo jste obdrželi nesprávný produkt, nám o tom prosím dejte vědět prostřednictvím níže uvedeného formuláře hned po obdržení zásilky. 

Pokud některý z objednaných produktů v přijatém balíčku chybí, vyplňte prosím TENTO FORMULÁŘ.

Upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a vaší stížností se budeme zabývat přednostně.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má dle zákona právo odstoupit od smlouvy z jakéhokoli důvodu a bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí balíku. Pro uplatnění tohoto práva postupujte podle postupu na následující stránce: KLIKNĚTE ZDE

Produkt, který si přejete vrátit, musí být nepoškozený, v původním nebo vhodném obalu se všemi díly a příslušenstvím. Produkt zašlete doporučeně.

Kupní cena bude vrácena popř. výměna provedena do 14 dnů od přijetí vašeho balíku na centrální sklad nebo od přijetí potvrzení o odeslané zásilce na náš email.

Náklady na dopravu hradí vždy odesílatel. Výkupní zásilky nepřijímáme.
Při odstoupení od smlouvy, kdy zákazník využil propagační/slevový kód, jsou tyto prostředky považovány za slevu a nejsou uživateli vráceny. Vrátí se pouze zaplacená částka.

Více informací o vrácení zboží naleznete v Obchodních podmínkách. V případě dalších dotazů nám napište na info@bigbanana.cz

VÝMĚNA PRODUKTŮ

Pokud Vám nevyhovuje číslo, velikost nebo barva objednaného produktu (obuv nebo oblečení), můžete jej vyměnit. Chcete-li vyměnit stejný produkt za jinou velikost nebo barvu, postupujte podle postupu na následující stránce: KLIKNĚTE ZDE

Kupní cena bude vrácena popř. výměna provedena do 14 dnů od přijetí vašeho balíku na centrální sklad nebo od přijetí potvrzení o odeslané zásilce na náš email.

You have successfully subscribed!
This email has been registered