VÍTEJTE NA 

BIGBANANA.CZ

Vše na jednom místě

BigBanana.cz je online obchod vytvořen s přáním nabídnout zákazníkům místo pro pohodlný a bezstarostný nákup, který lze provést z domova.. Pro chvíle, kdy je nutné zapomenout na shon každodenního života. Přejeme si, aby každý zákazník v našem obchodě našel něco pro sebe. S produkty, které najdete v naší pestré nabídce, chceme obohatit váš život.


Naše začátky ...

Začátky našeho internetového obchodu se datují od roku 2011, kdy náš ředitel Lukáš otevřel internetový obchod se zábavnými rekvizity pro studenty a mladé lidi. Tehdy měl sklad přímo v ložnici. 

Krátce poté se ze zábavy stala opravdová práce. Takže Lukáš s otcem přestěhovali skladište do garáže a zásilky odesílali denně. Nedlouho a přidala se k nim Tereza, poté také Sandra. V letech 2012 až 2014 Lukáš vytvořil další dva internetové obchody. Jeho rodinný tým získal novou posilu. Firmy se připojila Tereza a dále ještě Sandra. Stále se vše odehrávalo v rodinném domě. 

Zlomové léto bylo 2015, kdy jsme se přestěhovali do nových prostorů. Kromě většího skladiště bylo výhodou pro zákazníky nové místo osobního převzemu, které umožňovalo vyzvednout zboží ve stejný den objednání. Popularita a oblíbenost našich služeb roste a dnes uspokujeme až 1.000 zákazníků měsíčně. Snažíme se naši nabídku rozšiřovat, především se zábavnými produkty, produkty pro volný čas a nově i výrobky pro krásu a pohodlí vašeho domu. Naše poslání ...

Žijeme v době, kdy je životní tempo extrémně rychlé a stresující. Proto je velmi důležité, abychom si mohli odpočinout a bavit se. Naším posláním je poskytovat kvalitní výrobky za přijatelné ceny způsobem, který je pro vás méně stresující, bez stresných faktorů, který jsou v tradičních obchodech.

- Lukáš, BigBanana.cz

Dovolte BigBanana.cz být místem, kde nakupování je snadné a zábavné.
Seznamte se s naším týmem

BigBanana jsme mladý a oddaný tým. Nejdůležitější pro nás je férové podnikání, upřímný a profesionílní přistup k zákazníkům. Každý zákazník je pro nás stejně důležitý, je něčím vyjímečným, protože nám představuje novou, odlišnou a jedinečnou výzvu.

Lukáš, vedoucí firmy

Vlastník firmy BigBanana.cz je s velkým úsilím uskutečnil svoje středoškolské sny. Vede internetový obchod, aby vše probíhalo plynule. Neustále hledá nové a zajímavé produkty. Logistika od dodavatelů je největší část jeho pracovní náplně.

Kromě obchodu je jeho vášní cestování. Již procestoval velkou část světa.


Tereza, administrace

Tereza se stará o všechnu administrativu, všechny potřebné dokumenty k výrobkům a správné odesílání a dopravu zásilek, aby k vám přišly včas a nepoškodovány. Odpovědná je také za zálohy na skladě, aby naše nejprodávanější výrobky byly stále k dodání. 

Také Tereza ráda cestuje, nejraději si však vyjde na procházku se svojí fenkou Kimi. 


Marie, kvalita

Snažíme se udržovat kvalitu naších výrobků, proto je v naší nabídce mnoho výrobků evropského původu. Nežli dáme nový výrobek do prodeje, je nutné ho zkontrolovat, správně označit a dodat mu potřebný návod k použití. Za to skrbí naše Maruška. Její odpovědnost jsou také popisi a prezentace produktů na internetných stranech.

Ve volné času ráda čte knihy, setkává se přáteli a má psa Neli.


Dominika, pomoc zákazníkům

Jelikož jsou pro nás zákazníci na prvním místě, nabízíme pomoc po e-mailu nebo sociálních sítí. O to všechno se stará Dominika, která přijímá také vaše objednávky, pokud je pro vás jednodušší objednat přes telefon. S radostí vám dá informace o zálohách.

Dominika ráda tancuje a šije a nikdy neodmíte shlédnout zábavnou komedii. 


Jan, marketing

Provozuje marketing a stará se o různé reklamní bannery, reklamy, obrázky a videa. Jako designér se snaží identifikovat zákazníky a prezentovat naše produkty a akce nejzajímavějším způsobem. Současně zodpovídá za bezproblémové fungování webovým stránek, její obsah a design.

Je bubeník v hudební skupině s kterou procestoval půlku evropy. 
Sledujte nás:

Facebook

Instagram


Zobrazit naše produkty:

You have successfully subscribed!
This email has been registered